labservice

 • English (English)

درباره ما

 • مجموعه ی ما در سال 1386 توسط افراد متخصص و با تجربه، با سابقه بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به منظور معرفی و واردات دستگاه هایی با تکنولوژی های جدید و مطابق با نیازهای مراکز درمانی، آزمایشگاهی و آموزشی کشور تاسیس گردید.
  وجه شاخص مجموعه ما، نوآوری در ارائه خدمات و کمک رسانی در زمینه علمی بصورت پیوسته در تمامی آزمایشگاه ها و مراکز درمانی کشور می باشد.
  این شرکت موفق به اخذ نمایندگی و واردات تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه هماتولوژی، بیوشیمی و هورمون شناسی از برندهای معتبر دنیا که شامل دستگاه های الایزای اتوماتیک، اتوآنالایزر، سل کانتر های پارشیال دیف و فول دیف، دستگاه سنجش هموگلوبین ای وان سی و دستگاه الکترولیت آنالایزر می باشد. هم چنین تولید برخی مواد مصرفی مورد نیاز موارد بالا در داخل کشور از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.
  هدف ما، بالا بردن میزان رضایتمندی مشتریان در سطح استانداردهای اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده در رشته های مرتبط و متعهد برای ارتقا کیفیت خدمات پس از فروش وجلب رضایت مشتریان تلاش می نماید .
  چشم انداز کاری
  ما در دنيايي كه فناوري بشدت زمينه هاي مختلف زندگي و تکنولوژی تجهیزات تشخیصی را تحت تاثير قرار داده است، محصولاتي در حوزه هاي تشخیص طبی و پاتوبیولوژی به روز را فراهم مي آوريم تا در نگاه مشتریان، تحسين برانگيزترين شركت در صنعت خود باشيم.